> REKLAMY pište jedině >...SEM...<

Fotky z ORF1 by me,najdeš TADY
a 2. část najdeš TADY

Spřáteluji

Listopad 2008

pro moje SB

30. listopadu 2008 v 14:01
Pro mé Sbénka:
♥♥♥♥Miluju vás♥♥♥♥

♥♥♥♥Miluju vás♥♥♥♥
♥♥♥♥Miluju vás♥♥♥♥
♥♥♥♥Miluju vás♥♥♥♥
♥♥♥♥Miluju vás♥♥♥♥
♥♥♥♥Miluju vás♥♥♥♥
♥♥♥♥Miluju vás♥♥♥♥
♥♥♥♥Miluju vás♥♥♥♥
♥♥♥♥Miluju vás♥♥♥♥
♥♥♥♥Miluju vás♥♥♥♥
♥♥♥♥Miluju vás♥♥♥♥
♥♥♥♥Miluju vás♥♥♥♥

……..*..lovel…*
…..*..lovelovelo…*
…*..lovelovelove….*
..*.lovelovelovelove…*…………….*….*
.*..lovelovelovelovelo…*………*..lovel….*
*..lovelovelovelovelove…*….*…lovelovelo.*
*.. lovelovelovelovelove…*….*…lovelovelo.*
.*..lovelovelovelovelove…*..*…lovelovelo…*
..*…lovelovelovelovelove..*…lovelovelo…*
…*….lovelovelolovelovelovelovelovelo…*
…..*….lovelovelovelovelovelovelov…*
……..*….lovelovelovelovelovelo…*
………..*….lovelovelovelove…*
……………*…lovelovelo….*
………………*..lovelo
Pošli tohle svím SBénkum a oni ti to oplatí!!!:-* =* :=*


od mony sb♥

30. listopadu 2008 v 13:53 moje diplomky
provsechnymojeeSBecka

důležitý

30. listopadu 2008 v 13:22

prosím moje kámoška billinka-kaulitz potřebuje aby se na jejím blogu příhlásilo co nejvíc lidí do SONBU tak tady pls díky


...... bleskovka.........

29. listopadu 2008 v 21:21
1) Kůň má ... nohy
2) A ... kopyta
3) Zbarvení koníka na obrázku se nazývá ...
4) Má ale hřívu do ... barvy
5) Koník má hlavu natočenou do ...
6) Za ním jsou kráásné ... květiny:)
7) Fotka je od ...
8) Napiš jeden důvod, proč se kůň natočil hlavu
9) Vysvětli, proč nemůže mít kůň na sobě 6 podkov
10) Líbí se ti tento koník?:)
11) Tipni si: má podkovy? Jestli ano, tak proč, a jestli ne, tak taky proč:D
12) Zdůvodni, proč má Slawik tak pěkné fotky:)


mobily

29. listopadu 2008 v 21:05


neuvěřitelné

29. listopadu 2008 v 21:03

úžasná panenka avril

29. listopadu 2008 v 20:58

klikni moc důležitý

28. listopadu 2008 v 22:58

ahoj prosím neska začalo 3. kolo sonb tak pro mě hlasujte chtěla bych to vyhrát ale je tam jedna holka která těch hlasů bude mít aspoň 20 tak plosím hlasujte pro mě tady... děkuji moc*


koncert 18.8.06

28. listopadu 2008 v 12:03 Concerts
Tokio Hotel / 18.08.2006, Itzehoe, StadionKoncert v NEUMARKTu

29.7. 2006 Neumarkt

Tenhle den jsem vstávala v šest hodin, ale vůbec mi to nevadilo. Proč? Protože jsem vstávala s tím, že jedu na třetí koncert lidí co strašně obdivuji- Tokio Hotel. Díky tomu, že jsem na německý škole jsem se o nich dozvěděla docela brzo a teď je mám za lidi co toho ve svých letech dokázali fakt moc hodně a obdivuji je. S mamkou ( Jitka ) jsme vyjely z domova asi ve třičtvrtě na sedm, protože jsme ještě jely pro tři holčiny do Děčína, aby se měly jak dostat k busu. Z Ústí jsme vyjížděly v půl osmý. Když jsme dorazily do Prahy tak jsem tak potkala holčiny, který byly už na minulým koncíku.- Verču a Lucku a pak jsme se s Denčou ještě seznámily s jejich kamarádkou Klárkou, který byla taky super! S Denčou jsme neváhaly a přesedly jsme si s holkama úplně dozadu, kde jsou sedačky po pěti. V autobusu jsme to pěkně rozjely a asi jsme lezly i nějakým lidem na nervi. :-D Ale jelo se na koncík a musely jsme to s holkama rozjet!!! Nejlepší bylo, když jsme pustily DVD Schrei Live. To se pak k naší pětce ještě přidala Natálka :-D a později i holčiny, které seděly dál od nás. Mno musím uznat, že my který jsme byly vzadu, tak jsme byly nejrušnější, ale pořádně jsme si to užily!!
Když jsme dorazily na místo, tak jsme šly do fronty. Snažily jsme se předbíhat, ale securiťačka nás poslala zase dozadu :-D našly jsme si tam s holkama i polský kamarádky. Po chvilce jsme, ale na tom sluníčku začaly umírat!!! Jedna holčina poslala mojí mamce sms, ať nám přinese vodu. Když jí přinesla společně s Denčinou mamkou Martinou byly jsme tak šťastný!!! A podělily jsme se i s němkama a i s těma polkama. Když jsme se dostaly dovnitř tak jsme se s Denčou dostaly docela blízko podia, nebylo to sice jako v Lichtenau, ale taky to bylo blízko. Pak ale přicházelo víc a víc lidí a postupně jsme nemohly dýchat. Odešly jsme a řekly jsme si, že jestli jsme správný fanynky, tak nám jde hlavně o muziku a tu uslyšíme určitě. To jsme, ale nevěděly, že když odejdeme z chumle uvidíme všechno. Koupily jsme si pití a sedly jsme si tam na zem. Najednou začalo šíleně pršet, ale my jsme tam furt seděly a byla to strašná sranda a všichni Němci na nás koukali jak na blázny. :-D Potom jsme hodně chodily, aby jsme se usušily :-D Chvilku před předkapelou Yellow Press ( Scheissegal byly mnohem lepší) jsme se potkaly s Petrou a její kamarádkou a začátek koncíku jsme byly spolu. S Denčou jsme byly rády, že jsme zůstaly vzadu. Super jsme si koncík užily a skoro všechno jsme viděly. Největší zážitek byla asi nová písnička Wir schließen uns ein. Fakt je moc krásná. Na koncíku bylo taky strašně moc kluků a hodně z nich bylo ostříháno jako Bill. ? Po koncíku jsme šly s Denčou do druhý řady a loučily jsme se s nástrojemy. Já jsem se loučila s Gustíkovýma bubnama. Fakt krása!! Když měl sólo po Unedlichkeit, tak mi Denča řekla, že to taky za rok budu umět :-D No a pak nás už nás vyhnal securiťák. Najednou jsme uviděly jak nějaký fanynky tam stojí na plotě a řvou a fotí. Běžely jsme tam a zjistily jsme, že za tím plotem je backstage. Ale securiťáci nám zakázali, abychom lezly na plot. My s Denčou jsme, ale zjistily, že pod plotem jde vidět všechno. Viděly jsme tam Gustu jak si odnáší bubny, Georga a taky Toma. Potom se čekalo až TH odjedou. Byly tam u tý brány fanynky a všechny jsme řvaly : Wir wollen Tokio Hotel!! ( Chceme Tokio Hotel) Bohužel jsme je neviděly odjet, jen securiťáky a předkapelu. Ale nálada tam s fanynkama byla neskutečná! Cítila jsem se tam fakt dobře! V půl jedenáctý jsme vyjížděli z Neumarktu. Až do Prahy jsem nespala, protože jsem poslouchala Verču s Klárkou jak si povídaly horory. Poslouchala jsem to a bylo mi dobře. Byl to zase jeden krásnej den mýho života.
Takže kdybych to měla shrnout : cesta byla skvělá, koncert byl skvělej, po koncertě to bylo skvělý a i holčiny byly skvělý!!!!!! Všechno bylo skvělý!!!!!!!!!!
Niki

KONCERT V NEUMARKTU - od Verči
Ach jo!!!!PROŠVIHLA jsem to!Uzavírka na odeslání přihlášky byla 16.7. a já se vracela z tábora 18.7.Mno nic mno.Tak na moje milášky nepojedu.ŠKODA!!!!
Z 27.-28.7 jsme spala u mého miláška Lucky(nejsem lesba, ale je to moje megasuper kámoška).Asi v 1 ráno jsme šli na stránky tokiohotel.cz a Lucka ,,Jéééééé Verčo je jedno místo volný,můžeš jet´´ Já jsem to, ale zamítla.Pak jsme šly spinkat. A ráno ,,Verčooooo už jsou volný dva lístky´´.Tak já frajerka zavolala rodičům.A moji úžasný rodiče mi to DOVOLILI!!!!!!
WOW!!!Je sobota 29.7. v půl desaté a mi s Luckou stojíme na vlakovém nádražím.Asi v deset vyrážíme do Německa!JUPÍÍÍÍÍÍÍ!!!!Sedíme úplně vzadu(viz.Fotky=) .Je nás tam 5. Lucka,Klára,já,Nikča a Denča.Pouštěli nám rádio s CD Tokio Hotel!A my tam zpívaly jak o život.Když jsme překročily ČR hranice tak jsme si pustili DVD TH-Tokio Hotel Schrei live .Ty jo to jsme fakt pařily jak o život.Už jsme nemohly, ale síly na koncík ještě zbývaly !=)
Ve 4 odpoledne jsme vystupovaly z busu v Neumarktu.A stouply si do fronty.Rvaly jsme se dopředu,abychom se dostaly brzo do ,,haly´´ a abychom jsme se dostaly blízko pódia.Mno nakonec jsme skončily ve třetí řadě.A pak nás napadlo,že by jsme mohly jít ze strany,protože tam sekuritáci pouštěli do druhé řady.Mno,ale oni tam pouštěli jen lidi kteří měli žlutej pruh.A my ho neměly bohužel.
Jediný co nám zkazilo malinko náladu byla přeháňka!!!
Asi v půl sedmý začala předkapela:Yellow press .Bohužel jsem z ní skoro nic neměla,protože jsme se pořád snažila dostat do tý druhý řady.Nakonec předkapela skončila .Ta ženská zpívala fakt dobře.
Hned jak skončili Yellow press tak začali sekuritáci dělat zábrany a začali strkat do lidí,aby mohli udělat cestičku a tam dát ty ,,ploty´´!do mě taky strčili,ale tak,že jsem spadla a praštila se do hlavy.Sekuriták mě chytil za ruku a vedl mě (já jsem si myslela,že do první řady),ale vedl mě k těm zdravotníkům. Strašně jsem se divila.Mno s těma doktorama sem se domlouvala rukama,nohama.Nakonec z toho vyšlo, že mi nic není,ale pořád jsem doufala, že mě pošlou do tý první řady.Mno a ono nic.Poslali mě zpátky do tý 3 řady.Ani mi to nák moc nevadilo.
A pak začal koncíííík TOKIO HOTEL !!!
ÁÁÁÁÁÁÁ……Začalo to jako vždycky.Byli tak nádherný.Úplně jsem se roztejklala.Bill zpíval hrozně krásně.Všichni to tam rozjeli a my s nima!!=)
Jednou Bill něco povídal a bylo ,,uplně´´ ticho a já jsem zařvala:,,TOMEEEEEEEEE´´ aaa………..on se na naší grupu podíval a NÁDHERNĚ se usmál.Začala sem brečet.A skákat a vyvádět.Mno všechno možný!!
Bill do koncertu dával takový energie.To bylo fakt nádherný.Prostě dokonalý!Pořád jsme řvaly.
A víte co byla hrozná sranda???Že celá ta grupa na kraji ve který jsem stála se řídila podle mě.Vždycky když jsem začala řvát třeba ,,TOM´´ tak celá ta zbylá německá grupa začala řvát taky ,,TOM´´!!
Pak jsem zase brečela u písničky lass und hier raus.Zpíval jí Bill a celou písničku s nim i Tom.To jsem ještě v životě neviděla.Mno a pak jsem brečela ještě u Rette mich,ale to jsem brečela i v Hessisch Lichtenau!
Celou dobu to bylo víc než nádherný !Mno a bylo to lepší než v Hesissch.Takový emotivnější!!A všichni jsme tam měli supa náladu(i TH-a to doslova.Se tam pořád smály).Líp jsme viděli než v tom předešlým koncertě(hessisch Lichtenau) a prostě tak nějak celkově to bylo lepšíí!
Strašně nás mrzelo,že to skoncilo=(!!!Čekaly jsme tam asi ještě hodinu jestli bude autogramiáda!Nakonec nebyla,ale měla jsem taky zážitek.Kluci z TH se šli převlíknout a ten barák ve kterým byli tak byl schovanej za takovým ,,plotem´´,kterej byl přikrytej takovou ,,dekou´´!!A ještě u toho plotu byla taková malá cestička, která byla oddělena dalším plotem,ale ten nebyl ničím přikrytej!Jelikož jsme neviděly za ten plot co se tam děje tak jsme si lehly,protože tam bylo asi 30 cenťáků místa.Mno a první co jsme viděly byl Georg venku jak se tam s někým bavil!A ta budova ve který se převlíkali měla skleněný dveře.Jednou tam prošel Bill-tak jsme začaly ječet jak u vytržení!A pak tam asi za 3 min prošel Tom.Zase křik!!Mno ale on si zalezl do šatny která byla naproti těm skleněným dveřím a nechal otevřený dveře od šatny a začal se převlíkat-triko!!!Bylo užasný takže jsme řvaly jak magorky!:-D A viděly jsme ho chvilku polonahýho,ale škoda že ten barák byl tak daleko.Mno ale viděly jsme toho docela dost=)Byly jsme z toho celý vyplesklý!!!!Pak nám sekuritáci oznámili že autogramiáda nebude tak jsme se sebraly a šly jsem k busu.Ještě chvilku jsme čekaly jestli nepojedou TH autem. Mno nejeli!!
Pak už jsme fachaly zpátky do Čech!Mno nálada byla už taková unavená a skoro všichni spali!!
Byl to můj nej koncert v životě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale hessisch byl taky užasnej…..=)
BYLA TO NÁDHERA..DÍÍÍÍÍÍKYYY MOC
Vaše mega fanynka VerčaKoncert Tokio Hotel 4.6.2006- Hessisch Lichtenau
Koncert dopadl suprově!! Jeli jsme dvoupatrovým autobusem, který vyjížděl z Brna ve 4.00 hodin ráno a pak už nabíral postupně lidi. Cestou každý nepovinně poslouchal své discmany a mp3 v kterých měli Tokio Hotel na plný volume.. Do Hessisch Lichtenau jsme dorazili v 15.00 hod.
Nejdříve jsme nemohli naít halu, protože byla dobře skrytá. Málem jsme omylem šli do cirkusu, kde měli vystoupit Kelly Family :-D. Proto mamka ( Jitka Košková) s taťkou (Milan Koška) vystoupili a šli se tam zeptat hlídače. Hned jak, ale vystoupili tak slyšeli fanynky a nějakou hudbu. Takže jsme se nemuseli bát, že by jsme tam byli špatně, jen místo nalevo jsme museli jít napravo. Když jsme se blížili k hale viděli jsme už šíleně moc lidí. Billík pak říkal, že tam je 16 000 lidí. Ve frontě jsme mohli stát tak hoďku(možná déle). Zatím jsme se tam zase stihli pohádat s němci( njn trochu jsme předbíhali :-D). Mysleli jsme si, že koncert bude krytý, ale byl pod širým nebem!! Jak jsme z toho byli šťastní!! Znamenalo to čerstvý vzduch po celou dobu koncertu. Koncert měli skvěle zorganizovaný! Bylo to rozdělené, aby se fanoušci na sebe nemuseli tlačit. V úplně první řadě byli ti nejmenší co by opravdu nic neviděli. Druhá řada vlastně byla jako ta první, akorát tam byli o trochu větší, druhá řada ta byla pro mládež a další byla pro zbytek, kteří se do prvních řad už nevešli. Když jsme tam přišli, tak nás přiřadili do druhé řady. Byli jsme za to šťastní, protože to mohlo být horší. Ale, když jsme viděli ty před námi, jak všechno uvidí. Začali jsme bojovat, ale ochranka byla neoblomná.Pak vystoupila předkapela Scheissegal( myslím, že se tak jmenovali, protože když tam přišli všichni to začali řvát). Mají suprovou kapelu, takže škoda, že neměli svoje songy.
Skvěle ale dav nažhavili třeba Nirvánou a nebo Metallicou. Jejich zpěvák úplně senzačně zpíval a nástroje taky měli skvělý. Doufám, že o nich ještě uslyšíme. Mamka mi pak vyprávěla, že když se tam musela ještě vrátit, protože jedný holčině tam zabavili kameru, tak pak museli jít nazpátek zadním vchodem. Šel tam prý ten zpěvák ze Scheissegal a držel se tam se svojí holkou za ruku. Šel tam s nima i zbytek kapely. Teď nás s mamkou mrzí, že si nevzala autogram. Když předkapela dohrála, začalo nás mrzet, že neuvidíme vše z Tokiáčků. Začali jsme zase bojovat. Podlezly jsme s holkama zábradlí ( museli jsme podlézt pod půl metrem :-D) A byly jsme v první řadě. Takže to znamená, že jsme byly tři řady pod pódiem. S holkama jsme to pořádně rozjely až se na nás smál i Bill :-D. Mooc to všem slušelo!!!!Přidáme sem fotky a videa, takže se jukněte!!! Billíkovi se zase strašně zlepšil hlas a ani jednou nezazpíval falešně. Byl to nej večer mého života!!
pár fotek z koncertu v Drážďanech
bill kaulitz...........o billovi

28. listopadu 2008 v 12:00
Bill Kaulitz se narodil v Lipsku. Je vůdčí osobností skupiny Tokio Hotel a má o deset minut starší dvojče Toma, který hraje ve skupině na kytaru. Bill žije se svojí matkou a nevlastním otcem. V současné době navštěvuje gymnázium ale uvažuje o soukromém učiteli. Z předmětu má rád němčinu a výtvarnou výchovu, naopak nesnáší fyziku, matematiku a tělesnou výchovu. Jeho poznávacím znamením je piercing v jazyku a obočí, dále pak tetování na šíji.

Co řekl Billí o svých písních

1. Rette mich
Je jediná opravdová balada na albu a jedná se o bolest z lásky. Já už jsem to párkrát zažil, že jsem se cítil osamocený jako v téhle smutné písničce. A vracel se na místa, kde jsme byli společně, ve společném úkrytu a že to potom bolí, být tam bez milované osoby. Je možné cítit bolest ve vztahu, když si nerozumí. Nebo když to přítelkyně skončí. Rozhodně bude existovat jediná dívka Magdeburgu, tomu věřte, pro kterou zpívám písničky. Ale já jsem ještě docela mladý a neměl jsem ještě tak drsný vztah. Proto tu rozhodně nejde o dívky.
2. Freunde Bleiben
Ve Freunde Bleiben zpívám "Milejší než Bill" - nikdy mi to nikdo přímo neřekl, ale nám se tahle věta zdá vtipná. Myslím, že to dělá hodně. Miluju tenhle song, protože je o povrchním, nepoctivým přátelství. Když se lidi vůbec neznají a jenom ze zdvořilosti si říkají: "Ahoj", to je pošetilý! Písnička je namířená na pár lidí z Magdeburgu. Vlastně je to taky trochu cool, že existují takový lidé. Rád se hádám a diskutuju a můj bratr Tom taky. Hrozně rádi provokujeme ostatní. A absolutně nás těší, když se můžeme rozčilovat při drbání.
3. Jung und nicht mehr jugendfrei
Každý, kdo s námi byl jedenkrát na cestě, ví, co tímhle songem myslím. Náš manažer a průvodce musí pěkně trpět. My prostě dělám to, co chceme a nedáme si říct. To můžete pozorovat na našich vystoupeních, jak vypadáme. Někdy je to mládeži nepřístupný. Ti co jsou s námi dva dny na cestách, se potom musí dva týdny léčit.
4. Der Lezte Tag
V Der lezte Tag se ptám jaké by to bylo kdyby se vědělo, že tohle je poslední den, který žijeme. Ve svém posledním dnu bych chtěl být se všemi lidmi, které mám rád. To je opravdu hodně smutná myšlenka. Tahle písnička vznikla v jeden depresivní den. Zpívám: "Když je tohle ten poslední den, prosím, ještě mi to neříkej." Bylo by hrozný kdybychom to věděli.
5. Gegen meinen Willen
Tenhle song jsme napsali, protože myslíme, že rozvod rodičů je velmi důležité téma. O tom musíme zpívat. Divíme se, že o tom ještě nikdo nenapsal. V naší generaci je mnoho dětí, které mají rozvedené rodiče. Ve třídě máme taky několik takových spolužáků. Mnoho lidí nemá odvahu o tom mluvit. My chceme tyto pocity vyslovit. Ačkoliv u nás to nebylo tak, jak zpívám. Naši rodiče na nás brali ohled a byli jsme docela rádi, že se rozvedli. Nejlepší by bylo si z toho nic nedělat. V žádném případě nechci, aby spolu všichni rodiče zůstali jen kvůli dětem. Ale měli by si svých dětí všímat. Máma a táta se musí starat o děti. Tom a já dnes nějak netrpíme rozvodem našich rodičů. Máme kontakt s oběma stranama a to je v pořádku. Jsme rodina, i když naši rodiče nejsou spolu.
6. Schrei
Schrei vypravuje o tom, že se prostě nechceme přizpůsobit, ale říkat nahlas svoje názory. Vypráví o frustraci, že se musíme ve všedních dnech přizpůsobit. To není to, co chceme. Proto musíme někdy křičet, dostat ze sebe tu frustraci. Když jí zpívám live, tak se mi podaří docela dobře odbourat agresi. To je osvobozující.
7. Lass und hier raus
Popisuje naše sny. Písnička vznikla někdy uprostřed, takže jsme vlastně mysleli, že s ní prorazíme. Tenkrát jsme byli hrozně šťastný, že jsme směli spolupracovat s producentem. Řekl nám: "Bude dobrý, když to uveřejníte." Ale jako superstar necítíme nic, jak se to v textu píše. Jsme stále stejní jako dřív. Děláme hudbu a moc nás těší, když se lidem líbí. V jedný sloce je: "Nejsme boygroup a … (neumím to přeložit)." To nám bylo stále vytýkáno. Tenhle text jsme s klukama psali samy. Vznikl jako poslední.
8. Leb die Sekunde
Jsem napsal, když mi bylo deset. Vznikl o víkendu, seděl jsem doma a nic se nedělo. Jsem ten typ člověka, který musí pořád něco dělat. Nemůžu celý den ležet v posteli a nic nedělat. Chci vnímat všechno, co je kolem mě. Zkouším vnímat každý okamžik a zažít si ho. Momentálně to není těžký: Užíváme si každou chvíli našeho úspěchu. Všichni mladí nežijí život naplno tak jako my. Vidíme různá města a zažíváme spoustu legrace. Ale není to pořád jenom lehké, žít okamžikem. Když jste smutní posloucháte naše písničky a připomínáme vám, že musíte žít každou vteřinu. Koneckonců, existují okamžiky, které bych si rád udržel. Chvíle, kdy jsme šli na "Stars for free" v Magdeburgu na jeviště a 75 000 lidí ječelo kvůli nám.
9. Wenn nichts mehr geht
Tenhle song vysvětluje to, co bude po smrti. Mnoho lidí říká, že jsem příliš mladý na to, abych o tom přemýšlel. Nemám strach ze smrti. Ale každý doufá, že po smrti ještě něco přijde. My máme štěstí, že v naší rodině dosud ještě nikdo nezemřel a ani nikdo mě blízký. Ve skupině myslíme taky na naše domácí mazlíčky, když o tom zpíváme. Je to smutný, když umírají domácí mazlíčci. Já mám rád psy. Kdyby můj pes umřel, tak se mi zhroutí celý svět. Mému kříženci dobrmana a labradora - Scottymu je 6 let. Je tak sladký! Jsem docela smutný, že ho teď nemůže vidět tak často.
10. Ich bin nich´ich
Je to písnička o zlomeném srdci. Jde o to, že se někdo zamiloval někoho do koho neměl. Proto se cítí sám. Najednou se chová úplně jinak. V téhle situaci už jsem byl taky. Byl jsem z toho totálně hotovej, protože jsme nevěděl, kdy tu dívku zase uvidím. Když jsme se bavil s přáteli, tak jsem nechápal o čem se baví, protože jsem v myšlenkách byl s tou dívkou. Ostatní ze skupiny si tenhle můj stav dobře pamatují. Jsem jediný, kdo byl opravdu zamilovaný. Dopis na rozloučenou jsem od ní nedostal stejně jako v písničce. Teď se píšou jenom SMS-ky.
Písmo BillíkaChat s Billem

Katherina: Jaký byly tvoje narozeniny?
Bill: Moje narozeniny byly vlastně nudný, byl jsem na cestě, oslavovali jsme v hotelovém pokoji po The Dome.
Katherina: O kom se nejčastěji objevují drby?
Bill: O mém bratrovi.

Katherina: Vyděláváte peníze?
Bill: Jo, vydělávám peníze do začátků, ale moc mi toho nezbývá. Něco se musí investovat.
Katherina: Mluví s vámi dál vaši přátele, když jste teď slavní?
Bill: Přátelé s námi mluví pořád stejně. Teď se ukazuje, kdo jsou pravý kamarádi.
Katherin: Jak jsi na tom s novýma myšlenka na další písničku?
Bill: Snažím se hledat témata, která se udávají ve všedních dnech a vyburcují mládež.
Katherina: Jsi teď zamilovanej?
Bill: Teď nejsem zamilovanej.
Katherina: Stanujou fanynky před vaším domem?
Bill: Občas ano.
Katherina: Máš rád japonský rock?
Bill: Japonský rock je cool!
Katherina: Dělali byste taky hudbu, kdyby nevydělávala peníze?
Bill: V každým případě bysme dělali hudbu i bez peněz.
Katherina: Jak trávíš nejraději svůj volný čas?
Bill: Momentálně mám sotva nějaký volný čas. Ale když, tak dělám rád večírky s kamarády.
Katherina: Jakou hudbu posloucháš v soukromí?
Bill: To je docela rozmanitý. Nejraději Green Day.

Katherina: Jaká je tvoje nejoblíbenější písnička na albu Tokio Hotel?
Bill: Je to Schrei, ta je obzvlášť dobrá s publikem.Další věci o Billíkovi

Používá deodoranty Dove.
Pořád s sebou nosí mp3 přehrávač.
Vypije 5- 6 plechovek Red Bullu denně.
Je nesportovní.
Billíkovi piercingy a tetování

Billí má v pravým obočí piercing, kterej má od dvanácti let

pak má piercing v jazyku a ten má od čtrnácti let

a ještě má vytetovaný znak Tokio Hotel vzadu na krku od svýho kamaráda .

Nové věci o Billíkovi

Billík má rád Green day a The Rasmus.
Rád jí pizzu.
Na vlasy používá lak na vlasy a vosk.

O Billovi

Billův mobil umí skoro vše, vyměnil si číslo, aby ho nebombardovaly fanynky

Nejradši jí Bill u McDonald´s . Vždycky si dá Bic Mac, kuřecí kousky se sladko-kyselou omáčkou a vanilkovej shake.
Bill je alrgický na vosí bodnutí a jablka.

Taky STAR používá Baby - Produkt !!

Bill si myslí, že Angelina Jolie a Brad Pitt jsou cool !
Bill má rád Colu a totálně energy drinky. Na párty si dá Dooley´s.
Bill nosí boxerky - i na noc.
Bill nepoužívá voňavku, ale deodorant AXE 24- 7.
Má velikost bot 42.
Billova přezdívka je Mecki.

O Billíkovi
Jméno - Bill Kaulitz
Funkce - zpěv
Narozeniny - 1.9.1989
Znamení - panna
Výška -1, 77 m
Váha - 50 kg
Hobby - zpívání a párty
Vlasy - od přírody tmavě blonďatý, ale přebarvil se na černo
Oči - hnědý
Škola - 10. třída na gymnásiu ( na rok soukromý učitel)
Líbí se mu - Nena
poznávací znaky - piercing v obočí a v jazyku, vytetovaný logo Tokio Hotel vzadu na krku,nosí kožené oblečení, na černo nalakované nehty, oční stíny
Charakter - velmi otevřený, v th má většinu nápadů je to kreativná hlavička.

Gustav Schäfer

28. listopadu 2008 v 11:59
Gustav Schäfer se narodil v roce 1988 v Magdeburgu. Ve skupině Tokio Hotel hraje na bicí s čímž začal již ve svých pěti letech. Gustav je "šašek skupiny", ale zároveň nejvíc přemýšlí. Navštěvuje gymnázium a jeho poznávacím znamením jsou kšiltovky. Mezi jeho záliby patří kromě hudby např. jízda na kole.

O Gustavovi

…:::Zpověď Gustava:::…
Moje první vzpomínka je totální propadák. Jel jsem na svojí trojkolce a když chtěl vybrat zatáčku, tak se prolomila. Byl jsem z toho totálně hotovej, protože byla úplně rozbitá.
To vše se stalo v Magdeburgu, kde jsem vyrostl - v rodinném domku s malou zahradou. Mám starší sestru, která ode mě bydlí jenom 500 metrů.
Často spolu telefonujeme nebo k ní odpoledne přijdu, pijeme čaj a různě kecáme. Často mi dává tipy na flirtování. Když jsem potkal jednu super holku, tak mi ségra dala tip, jak se s ní mám seznámit, ale nepodařilo se to - neodvážil jsem se ji oslovit. Teď jsem holku fakt dlouho neměl, protože na to nemám čas. V životě sem byl dvakrát opravdu zamilovanej. Jedna už kluka měla a s tou druhou jsem sice byl, ale byl by to vztah na dálku a nemělo by to cenu. Bydlela ode mě 13 kiláků a bez auta by to bylo na nic, takže jsme to ukončili. U holek koukám nejčastěji na oči a obličej. Barva vlasů mi je ukradená. Ve škole se mnou byla vždycky sranda, ale teď už jsem trochu klidnější i když se to kolikrát s klukama v autobuse otočí.
Už jako malej jsem hrál na bicí. Začalo to, když jsem si u večeře bubnoval o stůl. Táta dřív pořád poslouchal Erica Claptona, Phila Collinse nebo Led Zeppelin. Furt to řvalo na celej barák. Tak mě taťka přihlásil do hudebky. Byly taky časy, kdy mi bubnování lezlo fakt na nervy a neměl jsem chuť ani cvičit. Dneska jsem rád, že jsem to všechno překonal. Potom je pro mě ze všeho nejlepší, když můžu hrát live! Na podiu jsem vždycky strašně šťastněj, ale jednou se mi stalo, že mi v půlce konzertu spadla stolička u bubnů a musel jsem to dohrát do konce ve stoje… To bylo něco pro fanoušky ?Jméno- Gustav Schäfer
Funkce - bubeník
Narozeniny- 8.9.1988
Znamení - panna
Výška- 1,68 m
Váha - 68 kg
Hobby - muzika, sporty
Vlasy - blonďaté
Oči - hnědé
Škola - Fachgymnasium
Poznávací znamení - nosí rád kšiltovky
Charakter - je ve skupině klaun, ale je to velmi hlubokocitově založený člověk

georg listing

28. listopadu 2008 v 11:58
Georg Listing se narodil roku 1987 v německém Halle. Od roku 2001 je členem skupiny Tokio Hotel, ve které hraje na baskytaru (učil se na ni hrat v hudební škole). Georg nejraději nosí trička takových skupin, jakými jsou Guns N´Roses. Mezi jeho záliby patří kromě hudby také tanec. Georg Listing je rebelský a odvážný, ale zároveň také velmi milý a otevřený

O Georgovi


Jméno - Georg Listing
Funkce - basová kytara
Narozeniny - 31.3. 1987
Znamení - beran
Výška - 1,77 m
Váha - 77 kg
Hobby - muzika, sport a párty
Vlasy - hnědé
Oči - zelené
Škola - 13. třída na gymnásiu, na rok pauza se sokromým učitelem
Poznávací znaky - nosí rád trička s rockovými skupinami jako Guns ´NRoses
Charakter - rebel, odvážný, ale milý, čestný a velmi otevřený

tom kaulitz

28. listopadu 2008 v 11:56
Tom Kaulitz se narodil roku 1989 v Lipsku a je kytaristou skupiny Tokio Hotel. Má o deset minut mladší dvojče Billa, který je zároveň zpěvákem a vůdčí osobností Tokio Hotel. Na kytaru hraje již od svých devíti let a největší strach má z hádek s Billem, protože je nejdůležitějším člověkem v jeho životě. Tom hraje na kytaru již od svých devíti let. Ve škole má rád etiku a sociologii, naopak nesnáší matematiku a fyziku. Jeho poznávací znamení jsou piercing na levé straně

Tomíškův piercing

Tomík má piercing ve spodním rtu... říká, že je to cool...( taky si myslim )


Co řekla o Tomovi jeko ex holka ?

Die 16-jährige Julia verrät: "Erst nach dem fünften Treffen hat er mich geküsst. Er hat nicht die Initiative ergriffen. Sex hatten wir keinen."

Až po patnáctým setkáním mě líbal. Nebral iniciativu.
Sex jsme neměli.


Nové věci o Tomíkovi

Od sedmi let dělá muziku.
Rád jí jídlo z fast foodu, pizzu a rýžovou kaši.
Je lamač srdcí, ale nedokáže to s holkou ukončit.
Má rád, když má holka mini a vysoké boty.
Vždy má připomínky.
Jeho číslo bot je 42 ( jako Bill)
Jeho oblíbená herečka je Eva Langoria.
Jeho oblíbený seriál je The King of Queens.
Co by udělal kdyby vyhrál v loterii ? Koupil by si domy, auta, kytary ..
V jakém filmu by si chtěl zahrát ? Tomb Raider


Trapasy a zajímavosti o Tomovi

Rodiče jedny jeho bývalé holky je nachytali spolu v posteli! Tom se prý cítil tak trapně jak nikdy do té doby!
Tom zbožňuje zvířata a nesnáší, když je někdo týrá, taky by rád byl vegetariján.
Je světový mistr ve lhaní ve škole!
myslí si, že jsou optimisté cool a vždycky si je vybírá za přátele
je rád když je obklopen veselýma lidma
ZDROJ: německý Bravo


O Tomovi
Jméno - Tom Kaulitz
Funkce - kytarista
Narozeniny - 1.9. 1989
Znamení - panna
Výška - 1, 74m
Váha - 50 kg
Hobby - graffity, kytara a párty
Vlasy - tmavě blonďatý
Oči - hnědý
Škola - 10. třída na gymnásiu ( na rok soukromý učitel)
Líbí se mu - Samy Deluxe
Poznávací znaky - dredy, piercing v dolním rtu
Charakter - je absolutní sukničkář, má svůj názor, je cool, ale je taky super srdečný

z německých

28. listopadu 2008 v 11:40


New německý Bravo, Bill vypráví hlavně o svém tetování...

Hlavní strana Top of Pop.
V tomhle časopisu byl skvělej plakát.. hnedka nalevo jde vidět


BRAVO a STARFLASH
Tak tady v tomhle BRAVU vypráví Tom o svý bejvalý holce a o písničce Thema nr.1, kterou sám napsal..
Billí v časopisu Starflash
...z novin a časáků

Produkty

28. listopadu 2008 v 11:39 x Shop T.H. x
Tour Girlie Shirt grau
19,99 € ... cca 600 Kč

Bílé tričko....19,99 euro...cca 600Kč


Pruhované tričko...22,99 euro ...cca 690 Kč


Dívčí TOP ... 19,99 euro ...cca 600 Kč


Spodní prádlo, dámské ... 29,99 euro...cca 900 Kč


Dívčí tričko Schrei s Billem ... 19,99 euro ...cca 600 kč


Dívčí tričko s dlouhým rukávem..24,99 euro...cca 750 euro


Tričko bez rukávů ..19 ,99 euro... cca 600 Kč


Rolák s logem TH... 32,99 euro... cca 990 Kč


Mikina s logem...34,99 euro... cca 1050 Kč


Tričko s Logem ... 19,99 euro... cca 600 Kč


Povlečení .... 49,99 euro ..... cca 1500Kč


Polštář... 29,99 euro...cca 900 Kč


Polštářek .... 9,99 euro... cca 300 Kč


Černá el. kytara ... 199 euro...cca 5970 Kč ( ta je kvááásná )


Kytara ... 99 euro ... cca 3000 Kč ( tu možná dostanu )


Nástěnný kalendář 2006 ... 12,99 euro... cca 390 KčKšiltovka .. 19,99 euro.. cca 600 Kč


Hrneček ... 7,99 euro... cca 240 Kč


Přívěšek na klíše ...8,99 euro.. cca 270 kč


Černá retrokabelka..29,99 euro ...cca 900 Kč


Potítko... 3,99euro... cca 120Kč


Klíčenka 9,99 euro... cca 300 Kč


Záplata... 3,99¨euro.. cca 120 Kč


Odznaky ( 4 ks ) .. 5,99 euro...cca 180 Kč


Šála .... 14,99 euro...cca 450 Kč


WALLÍKY

28. listopadu 2008 v 11:38 WallpaperyCD .....CD

28. listopadu 2008 v 11:37
Konečně!! Tokio Hotel už vydali další dvě CD - Der letze Tag.
Zatím jsou v prodeji jenom v německu..


CD1
1. Der letzte Tag
2. Der letzte Tag (Grizzly Mix)
3. Frei im freien Fall
4. Wir schließen uns ein
5. Wir schließen uns ein (Video)

CD2

1. Der letzte Tag ( Single Version )
2. Der letzte Tag ( Akkustik Version )
3. Der Letzte Tag ( Video )
4. Gallery ( Der letzte Tag )
5. Der Letzte Tag ( Live )

Album Schrei


01 .........Schrei
02 .........Durch den Monsun
03 .........Leb die Sekunde
04 .........Rette Mich
05 .........Freunde bleiben
06 .........Ich bin nicht ich
07 .........Wenns nicht mehr geht
08 .........Laß uns hier raus
09 .........Gegen meinen Willen
10 .........Jung und nicht mehr jugendfrei
11 .........Der letzte Tag
12 .........Unendlichkeit

New DVD od Tokio Hotel,
Jmenuje se Schrei Live.
Je to o Schrei Tour.

futurum

28. listopadu 2008 v 11:35

zimmer

28. listopadu 2008 v 11:34 Tour Zimmer 483
Tour ,,Zimmer 483''

16.03.2007
Trier, Arena
17.03.2007
München, Olympiahalle
19.03.2007
Hamburg, Colorline Arena
20.03.2007
Oberhausen, Köpi Arena
22.03.2007
Hannover, TUI Arena
23.03.2007
Bremen, AWD Dome
26.03.2007
Leipzig, Arena
27.03.2007
Berlin, Velodrom
28.03.2007
Köln, Köln Arena
30.03.2007
Stuttgart, Schleyerhalle
31.03.2007
Mannheim, SAP Arena
03.04.2007
CZ - Prag, Sazka Arena
05.04.2007
PL - Warschau, Torwar
07.04.2007
CZ- Ostrava, CEZ Arena
08.04.2007
SK - Bratislava, Incheba
10.04.2007
H - Budapest, SYMA Hall
11.04.2007
A - Wien, Stadthalle
13.04.2007
Kempten, Big Box
14.04.2007
CH - Zürich, Hallen Stadion
15.04.2007
Frankfurt, Festhalle
17.04.2007
F - Paris, Zenith
18.04.2007
F - Nancy, Zenith