> REKLAMY pište jedině >...SEM...<

Fotky z ORF1 by me,najdeš TADY
a 2. část najdeš TADY

Spřáteluji

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

13. listopadu 2008 v 15:11
To néééééééé, vidíte to??????????? Prý v létě 2009.... já to věděla, že příští rok nepřijedou, věděla jsem to.......... a taky kdo by chtěl nějaké nové CD, že? Já tedy sakra ano... všechno se opozdí k vůli anglické verzi, ježiši, oni nemůžou prostě udělat německou a potom anglickou, že? Jasně, že né... ale to je jedno, ale mi to vadí a začíná mě to pěkně rozčilovat:((((

Já tohle DVD nechci!!!!!!!!! Já chci nové CD, co mám ze zákulisí... mě to fakt nebere, já chci písničky... to je fuk, chtějí vydat aspoň něco, ale já bych raději byla pro to jejich super 3. CD!!!!!

Neberte mě vážně... máte na to svůj názor, snad více optimistický!!!!

............

DVD Tokio Hotel TV - Caugh On The Kamera (datum vydání - 5.12.2008) !!!

http://www.universalmusic.fr/artiste/tokio--hotel/
Zdroj je francouzský Universal Music, takže to bude pravda.
DVD Tokio Hotel TV - Caugh On The Camera!

Ve třech letech se stali Tokio Hotel nejúspěšnější kapelou v Evropě. Ve Francii toho hodně dosáhli: koncert u Eiffelovky pro více než 500.000 lidí, 2 koncerty v Paříži a 11 vyprodaných termínů během 48 hodin, NRJ Music Awards 2008, koncert v Parc des Princes, atd.

Ve Francii se k dnešnímu dni prodalo více jak milion CD a DVD (top 3 nejlepších mezinárodních tržeb za rok 2007). Zatímco kapela je v současné době na promo turné s jejich anglickým albem po USA a nahrávají jejich další album (které bude začátkem léta 2009), nové DVD bude vydáno 5.prosince v několika verzích.

- 1 DVD - Standardní edice (obsahuje všechno z DVD 1 a DVD 2 v deluxe verzi) - Deluxe Edition 2 DVD (limitovaná edice) - vydání svazku luxusních verzí s 2 DVD a tričko z nové kolekce

DVD 1 - Hystorie Tokio Hotel prezentují a připomínají posledních 12 měsíců šílenství, kterým úspěšně prošli. DVD bude obsahovat všechny fotky kapely Tokio Hotel TV. Kromě toho sérii fotek ze zákulisí a ze soukromí z roku 2007/2008 a to z Evropy a USA.

DVD 2 - Budoucnost Tokio Hotel při přípravě svého 3. alba (vyjde v polovině roku 2009)…scény z přípravy nového alba atd. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a si tu?

Click♥ 100% (411)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama