> REKLAMY pište jedině >...SEM...<

Fotky z ORF1 by me,najdeš TADY
a 2. část najdeš TADY

Spřáteluji

TH hráli open-air před 30.000 fanoušky

13. listopadu 2008 v 17:43 |  NewsSobotní večer v Paříži. Přesně ve 21:30 hod. zaútočili Bill, Tom, Gustav a Georg z Tokio Hotel, doprovázeni ohňostrojem na podiu v "Parc des Princes" stadionu. 30.000 fanoušků, většinou dívek naplno jásalo, z duše vřískalo, křičelo německy: "Bille, chci od tebe dítě". Vládnul Tokio Hotel-alarm ve francouzském hlavním městě. Bild.de má exkluzivní fotky a záběry z tohoto vystoupení.

Zvláštní na tomto koncertu Tokio Hotel je, že všechny songy zpívali v němčině. Francouzští fanoušci psali předem nahrávací společnosti a médiím, že chtějí tyto čtyři kluky bezpodmínečně slyšet německy. Tom se šklebí: "Jsou ale taky zlé dopisy od zoufalých rodičů, že jejich děti ve škole odvolávají angličtinu a místo toho volí německé kurzy."

90 minut rockovali Magdeburčané Paříži, mnoho fanoušků zpívalo s nimi každý text. Gustav po mega vystupení k Bild.de: "Je boží, stát před takovým mnoštvím fanoušků." A Bill pokračuje: "Když tak s tebou zpívá celý stadion tvoje songy, v každém připadě to vyvolá husí kůži."

Další koncert hrají Tokio Hotel ostatně 6.července v Římě.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tento blog?

Ano,moc 56.1% (203)
Viděl/a sem lepší 21% (76)
Ne,je hnusnej 9.1% (33)
Horší snad být ani nemůže 13.8% (50)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama