> REKLAMY pište jedině >...SEM...<

Fotky z ORF1 by me,najdeš TADY
a 2. část najdeš TADY

Spřáteluji

vyhraj setkání s th v monaku

13. listopadu 2008 v 17:44 | anika |  News

Jsi totální fanoušek Tokio Hotel a sníš o setkání s tvou oblíbenou kapelou na jejich koncertu 5.července v Monaku? Tvůj sen se může stát skutečností!
Abyste se zúčastnili setkání s Billem, Tomem, Georgem a Gustavem, tak si musíte zarezervovat lístky na Fnac.com a poslat kapele krátkou zprávu.
Dva výherci budou nominováni z účastníků, kteří pošlou své video do 29.června. Potom získají VIP lístek a vyhrají setkání! Pro více informací klikni tady

You're totally a fan of Tokio Hotel and dream that you meet your favourite band at their concert event in Monaco, July 5? Your most cherished dream could become reality!

Fnac proposes to effect the admirers of Bill, Tom, Georg and Gustav, won two pass giving access to the backstage dressing room and the artists. To do this, simply buy its seats on the site Fnac.com and shoot a tribute message to the group Tokio Hotel.

Two winners will be nominated from among the participants who have sent their video before June 29. They décrocheront their VIP pass and will meet with the group! To learn more, this is where it happens!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tento blog?

Ano,moc 56.1% (203)
Viděl/a sem lepší 21% (76)
Ne,je hnusnej 9.1% (33)
Horší snad být ani nemůže 13.8% (50)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama